Samsung LS27C310EAU - 27
Samsung LS27C310EAU - 27
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-03-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS27C310EAU - 27
De monitor van Samsung heeft een schermdiagonaal van 27-inch en heeft daarmee een groot scherm, maar is tegelijkertijd compact genoeg om op je bureau te zetten. Dankzij de Full HD-resolutie zijn beelden mooi scherp. Het IPS-paneel zorgt voor goede kleurweergaves en uitstekende kijkhoeken. Het scherm is niet alleen goed voor de thuiswerkers, maar ook voor de gamers. Met een refreshrate van 75Hz en ondersteuning van FreeSync is gamen een fijne ervaring op de monitor.
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 1.4 poorten 1
Aantal HDMI 2.0 poorten Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort Geen
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort 1
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 75 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 5 milliseconde
EAN
EAN 8806094769296
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 18 W
Waarde energielabel nieuw 2021 E
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 612.1 x 41.4 x 363.5 mm
Curved
Product breedte 612.1 cm
Product gewicht 3800 kg
Product hoogte 463.3 cm
Product lengte 217.4 cm
UltraWide
Goed om te weten
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Samsung LS27C310EAU - 27
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer Monitoren dagelijks gebruik
Merk Samsung
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Verstelbare schermposities Niet verstelbaar
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
HDR
Helderheid 250
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094769296
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Nederlands
Uitzonderingen fabrieksgarantie Schade
Verpakking breedte 678 mm
Verpakking hoogte 430 mm
Verpakking lengte 155 mm