Samsung LF27T850QWUXEN Monitor
Samsung LF27T850QWUXEN Monitor
Samsung LF27T850QWUXEN. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 21-07-2021
Vind de beste deal voor Samsung LF27T850QWUXEN Monitor
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Samsung LF27T850QWUXEN. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LED, Responstijd: 4 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Algemeen
Artikelnummer 372581213
EAN 8806090440311
Beeldscherm
Beeldschermdiagonaal 68,6 cm (27")
HD type Quad HD
Maximale refresh snelheid 75 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Soort paneel PLS
Design
Kleur van het product Zwart
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Energie
AC invoer voltage 100 - 240 V
Ergonomie
Kleur van het product Zwart
Kleur
Montage
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Multimedia
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Overige
Aantal DisplayPorts 1
Aantal upstream-poorten 3
Aantal USB Type-A downstream-poorten 2
AMD FreeSync
Beeldscherm vorm Flat
Beeldscherm, aantal kleuren 1.073 biljoen kleuren
Beeldverhouding 16:9
Breedte ( zonder voet ) 61,2 cm
Breedte apparaat (met standaard) 611,9 mm
Diepte ( zonder voet ) 7,72 cm
Diepte apparaat (met standaard) 236 mm
Display technologie LED
DisplayPort versie 1.2
Draaibaar
Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR
DVI-poort
Energie-efficiëntie-index A+++ tot D
Energie-efficiëntieklasse B
Gewicht (met standaard) 8 kg
Grootte beeld (horizontaal) 59,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 33,6 cm
HDMI
Helderheid (typisch) 350 cd/m²
Hoek schuine stand bereik -5 - 24°
Hoofdtelefoon uit
Hoogte (zonder voet ) 36,6 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 543,7 mm
Horizontaal draaibaar -2 - 92°
In hoogte verstelbaar 13,5 cm
Ingebouwde USB-hub
Jaarlijks energieverbruik 60 kWu
Kantelbaar
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Knippervrije technologie
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Markt positionering Bedrijf
Meegeleverde kabels AC, DisplayPort, HDMI, USB
Picture-in-Picture
Pivot hoek -45 - 45°
Responstijd 4 ms
Scharnier
Staander inbegrepen
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Typisch stroomverbruik 41 W
Versie USB-hub 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
VESA-montage
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Projector
Typische contrastverhouding 1000:1
Recorder
Verpakking
Breedte verpakking 746 mm
Diepte verpakking 213 mm
Gewicht verpakking 10,2 kg
Hoogte verpakking 436 mm