Samsung LC49HG90
Samsung LC49HG90
Met de Samsung LC49HG90 ervaar jij je games op een curved beeldscherm van 49 inch. Achter deze extreem ultrawide monitor met een resolutie van 3840 x 1080 zie je tijdens je games bijna het hele speelveld, zoals een stad of een complete cockpit. De C49HG90 beschikt een QLED beeldscherm, wat zorgt voo...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-08-2022
Vind de beste deal voor Samsung LC49HG90
Met de Samsung LC49HG90 ervaar jij je games op een curved beeldscherm van 49 inch. Achter deze extreem ultrawide monitor met een resolutie van 3840 x 1080 zie je tijdens je games bijna het hele speelveld, zoals een stad of een complete cockpit. De C49HG90 beschikt een QLED beeldscherm, wat zorgt voor levensechte kleuren. Daarnaast voldoet het beeldscherm aan de VESA DisplayHDR 600 standaard, waardoor jij ook in donkere games je tegenstanders goed ziet en altijd in het voordeel bent. Door het panoramisch effect van het gebogen scherm waan je je middenin je games en hoef je ook nog eens minder met je hoofd en nek te bewegen om het hele beeld te zien. Dankzij de 144 Hz verversingssnelheid speel je jouw snelste actiegames zoals Overwatch of Battlefield vloeiend af en dankzij de FreeSync technologie heb je geen last meer van haperingen als je gamet met een AMD videokaart.
Met de software op de meegeleverde CD-ROM verdeel je gemakkelijk het beeld in meerdere vensters.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 2
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 3
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Super ultrawide (32:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 600 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 100 %
Pixel-dichtheid 81 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 49 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Mat
Type HDR DisplayHDR 600
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 71 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 18,79 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 120 cm
Breedte bezel (schermrand) 58 mm
Diepte 38 cm
Gewicht 15 kg
Hoogte 53 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm