Samsung Odyssey G65 LS27BG650EUXEN
Geniet van haarscherpe graphics tijdens het gamen met de Samsung Odyssey G65 LS27BG650EUXEN QHD 27 inch 240Hz curved gaming monitor. Door de combinatie van de 240 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd ervaar je de meest vloeiende bewegingen op een gaming monitor. Zo is deze monitor ook geschi...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G65 LS27BG650EUXEN
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Geniet van haarscherpe graphics tijdens het gamen met de Samsung Odyssey G65 LS27BG650EUXEN QHD 27 inch 240Hz curved gaming monitor. Door de combinatie van de 240 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd ervaar je de meest vloeiende bewegingen op een gaming monitor. Zo is deze monitor ook geschikt voor e-sport toernooien en andere zware competitieve gaming. Door de hdmi 2.1 poorten ga je met deze Odyssey gaming monitor ook aan de slag met next gen console gaming in QHD of full hd op 120 hertz. Sluit je Xbox Series X of PlayStation 5 aan en geniet ook op je console van een razendsnelle gameplay. Door de QHD resolutie, DisplayHDR 600 ondersteuning en het DCI-P3 kleurenprofiel komen je graphics goed tot hun recht. Skylines, graslanden en andere omgevingen zie je zo extra gedetailleerd. Combineer dit met het curved scherm, waardoor het net lijkt alsof je midden in de actie zit en je geniet van een unieke game ervaring. Vergeet niet de AMD FreeSync Premium Pro technologie aan te zetten wanneer je met een AMD videokaart speelt. Hiermee voorkom je haperingen en vertragingen, ook wanneer je in HDR speelt. Ga je aan een marathon beginnen? Kantel, draai of verstel de monitor dan in de hoogte voor de juiste ergonomische zithouding. Zo zit je niet alleen comfortabel, maar voorkom je ook nek- en rugklachten. Klaar met gamen? Schakel dan gemakkelijk over op je favoriete series door de Smart Hub. Binnen een paar seconde schakel je van het slagveld in Call of Duty naar een romantische comedy.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 2
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync 2
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 600
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 26 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 38 kWh
Energieverbruik standby 5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 57,8 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 31,1 cm
Gewicht 6,4 kg
Hoogte 61,6 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 918588
Fabrikantcode LS27BG650EUXEN
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm