Samsung LC27F396FHUXEN
Samsung LC27F396FHUXEN
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-04-2023
Vind de beste deal voor Samsung LC27F396FHUXEN
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 82 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 24 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 6,36 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 62,3 cm
Breedte bezel (schermrand) 13 mm
Diepte 24,3 cm
Gewicht 4,1 kg
Hoogte 46,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm