Samsung S24C314EAU
Samsung S24C314EAU
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 09-07-2024
Vind de beste deal voor Samsung S24C314EAU
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Samsung S24C314EAU
Kenmerken:
Monitor met een mat beeldscherm
Schermdiagonaal: 61 cm / 24"
Resolutie: 1920x1080 Full HD
Contrastverhouding: 1000:1
Helderheid: 250cd/m2
Beeldverhouding: 16:9
Maximale horizontale / verticale kijkhoek: 178° / 178°
Responstijd: 5ms
Aansluitingen: 1x HDMI / 1x VGA
Monitor is kantelbaar
Standaard inbegrepen
Wandmontage optioneel verkrijgbaar (VESA 100 x 100 mm)
Afmetingen met standaard (B x H x D): 539,5 x 422,8 x 217,4 mm
Gewicht met standaard: 2,8 kg
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 91,7 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 8,76 euro
Energieverbruik actief 15 W
Energieverbruik per 1000h 15 kWh
Energieverbruik per jaar 21,9 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Curved
Diepte 4,1 cm
Gewicht 2,8 kg
Hoogte 32,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 928591
Fabrikantcode LS24C314EAUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm