Samsung LS32A600UUPXEN Monitor Zwart
De Samsung LS32A600UUPXEN heeft een inchmaat van 32 inch met een resolutie van Quad HD. Je sluit deze monitor aan met een HDMI, DisplayPort of USB-C kabel. Deze monitor is geschikt om thuis te werken en voor het bewerken van foto's en video's. Monitoren voor werk of studie zijn vaak in hoogte verst...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-11-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS32A600UUPXEN Monitor Zwart
De Samsung LS32A600UUPXEN heeft een inchmaat van 32 inch met een resolutie van Quad HD. Je sluit deze monitor aan met een HDMI, DisplayPort of USB-C kabel. Deze monitor is geschikt om thuis te werken en voor het bewerken van foto's en video's.
Algemeen
Artikelnummer 372621803
EAN 8806094771817
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldverhouding 16:9
Display technologie LED
HD type Quad HD
HDR-ondersteuning
Helderheid (typisch) 300 cd/m²
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Maximale refresh snelheid 75 Hz
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
RGB-kleurruimte sRGB
sRGB-dekking (gemiddeld) 99 procent
Belangrijkste kenmerken
Antireflectiescherm
Beeldpaneel VA
DisplayPort aansluiting
DVI aansluiting
Energieklasse G
HDMI aansluiting
Inchmaat monitor 32 inch
Ingebouwde speakers Ne
Ingebouwde webcam
Kleur Zwart
Kleurruimte sRGB
Koptelefoonaansluiting
Resolutie monitor 2560x1440
Responstijd 5 ms
Smart-monitor
Thunderbolt 3
USB-C aansluiting
Verversingssnelheid 75 Hz
VGA aansluiting
Voor foto- en videobewerking
Voor gaming
Voor werk of studie
Design
Aantal HDMI-poorten 1
Bedrijfstemperatuur (T-T) 10 - 40 °C
Beeldscherm, aantal kleuren 1.073 biljoen kleuren
Draaibaar
Ethernet LAN
In hoogte verstelbaar 12 cm
Meegeleverde kabels USB Type-C
Pivot hoek -2 - 92°
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) 10 - 80 procent
Touchscreen
VESA-montage
Energie
AC-ingangsspanning 100 - 240 V
Energie-efficiëntieklasse (HDR) G
Energie-efficiëntieklasse (SDR) G
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Stroomverbruik (typisch) 51 W
Vermogensverbruik (avg) 33,2 W
Ergonomie
Scharnier
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 716,2 mm
Breedte apparaat (met standaard) 716,2 mm
Breedte verpakking 800 mm
Diepte ( zonder voet ) 41,3 mm
Diepte apparaat (met standaard) 211,4 mm
Diepte verpakking 511 mm
Gewicht (met standaard) 7,2 kg
Gewicht (zonder voet) 5 kg
Gewicht verpakking 9,6 kg
Hoogte (zonder voet ) 424,7 mm
Hoogte apparaat (met standaard) 580,5 mm
Hoogte verpakking 171 mm