Philips 27E1N5300AE/00
Philips 27E1N5300AE/00
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-03-2024
Vind de beste deal voor Philips 27E1N5300AE/00
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Sluit uw notebook aan met één USB-C-kabel
Snelle respons van 1 ms (MPRT) voor scherpe beelden en vloeiende gameplay
Kantelen, draaien en de hoogte verstellen voor de ideale kijkpositie
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 122,8 %
Pixel-dichtheid 81,9 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 25,1 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,2 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,2 cm
Gewicht 4,2 kg
Hoogte 51 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 909039
Fabrikantcode 27E1N5300AE/00
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm