Philips 27E1N5600AE/00
Philips 27E1N5600AE/00
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-05-2024
Vind de beste deal voor Philips 27E1N5600AE/00
Kristalheldere beelden met Quad HD 2560 x 1440 pixels
Sluit uw notebook aan met één USB-C-kabel
Snelle respons van 1 ms (MPRT) voor scherpe beelden en vloeiende gameplay
Ingebouwde stereoluidsprekers voor multimedia
Kantelen, draaien en de hoogte verstellen voor de ideale kijkpositie
Kabelbeheersysteem voor een netjes opgeruimde werkplek
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 114,18 %
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 29,1 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 51,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,2 cm
Gewicht 6,56 kg
Hoogte 51 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 909040
Fabrikantcode 27E1N5600AE/00
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm