Philips 27M1N5500ZA/00
Philips 27M1N5500ZA/00
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-03-2025
Vind de beste deal voor Philips 27M1N5500ZA/00
Geschikt voor gaming
Met een QHD beeldkwaliteit in samenwerking met 170Hz verversingssnelheid en 1ms reactietijd is deze monitor een goede kanditaat voor gaming prestaties. Daarnaast heeft deze monitor HDMI 2.0 en DisplayPort 1.4 aansluitingen. Zo kun je verschillende apparaten aansluiten. Deze Philips monitor heeft daarbij ok een USB Hub voor ander randapparatuur.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 108,79 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 170 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energieverbruik actief 31,8 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 21,2 cm
Gewicht 4,8 kg
Hoogte 54,9 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902549
Fabrikantcode 27M1N5500ZA/00
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm