Philips 32M1C55500VL/00
Philips 32M1C55500VL/00
Deze Philips-gamemonitor biedt kristalheldere beelden en vloeiende gameplay. Sync-technologie en de vernieuwingsfrequentie van 165 Hz met HDR zorgen een levensechte ervaring. Het slanke scherm met Ultra Wide-Color zorgt voor een betere visuele onderdompeling.
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 26-05-2025
Vind de beste deal voor Philips 32M1C55500VL/00
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 121,6 %
Pixel-dichtheid 93,24 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 29,2 euro
Energieverbruik actief 45,1 W
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per jaar 46,72 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 70,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 23,9 cm
Gewicht 7,83 kg
Hoogte 52,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming, Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 916229
Fabrikantcode 32M1C5500VL/00
Garantie 2 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm