Philips 27M1N5200PA/00
Philips 27M1N5200PA/00
Deze Philips-gamemonitor is speciaal ontworpen voor de meest intensieve gameplay. FreeSync, een ultrasnelle 240Hz-vernieuwingsfrequentie en een responstijd van 0,5 ms zorgen voor soepele gameplay met lage latentie. SmartImage HDR zorgt voor een helder en levensecht beeld.
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 26-06-2025
Vind de beste deal voor Philips 27M1N5200PA/00
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 87,1 %
Percentage kleurdekking sRGB 110,2 %
Pixel-dichtheid 81,59 ppi
Reactietijd 0,5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 20,01 euro
Energieverbruik actief 20,5 W
Energieverbruik per 1000h 22 kWh
Energieverbruik per jaar 32,12 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Diepte 21,2 cm
Gewicht 4,92 kg
Hoogte 54,9 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902548
Fabrikantcode 27M1N5200PA/00
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm