Philips 24E1N3300A/00
Philips 24E1N3300A/00
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 27-01-2025
Vind de beste deal voor Philips 24E1N3300A/00
Ingebouwde stereoluidsprekers voor multimedia
Kabelbeheersysteem voor een netjes opgeruimde werkplek
Vloeiende gameplay met AMD FreeSync™-technologie
EasySelect-menuschakelaar voor snel toegang tot schermmenu's
SmartContrast voor rijke details in het zwart
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 120,9 %
Pixel-dichtheid 92,56 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 21,6 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 18,3 cm
Gewicht 4,12 kg
Hoogte 41,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 902543
Fabrikantcode 24E1N3300A/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm