Philips 34M1C5500VA/00
Philips 34M1C5500VA/00
Deze Philips-gamemonitor biedt kristalheldere beelden en vloeiende gameplay. Sync-technologie en de vernieuwingsfrequentie van 165 Hz met HDR zorgen een levensechte ervaring. Het slanke scherm met Ultra Wide-Color zorgt voor een betere visuele onderdompeling.
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 26-08-2024
Vind de beste deal voor Philips 34M1C5500VA/00
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel Usb A naar usb B
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 57 - 153 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 120,7 %
Pixel-dichtheid 109,68 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, Freesync Premium
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 18,1 euro
Energieverbruik actief 31,3 W
Energieverbruik per 1000h 31 kWh
Energieverbruik per jaar 45,26 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,8 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 30,8 cm
Gewicht 8,56 kg
Hoogte 61,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Scherm kromming 1500 R
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 924923
Fabrikantcode 34M1C5500VA/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm