LG UltraWide 34WQ650-W
LG UltraWide 34WQ650-W
Geniet van extra schermruimte tijdens het werken met de LG UltraWide 34WQ650-W 34 inch ultrawide monitor. Het scherm heeft een 21:9 verhouding, waardoor je 33% meer schermruimte tot je beschikking hebt. Zo open je meerdere schermen naast elkaar en multitask je een stuk makkelijker. Open bijvoorbeeld...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG UltraWide 34WQ650-W
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Geniet van extra schermruimte tijdens het werken met de LG UltraWide 34WQ650-W 34 inch ultrawide monitor. Het scherm heeft een 21:9 verhouding, waardoor je 33% meer schermruimte tot je beschikking hebt. Zo open je meerdere schermen naast elkaar en multitask je een stuk makkelijker. Open bijvoorbeeld een tekstdocument in het ene venster en je data analyse in het andere venster ernaast. Ook kijk je films en series zo in ultrawide instellingen, zonder dat je last hebt van de grote zwarte balken. De DisplayHDR 400 ondersteuning in het scherm zorgt voor extra realistische kleuren, waardoor je films nog beter tot hun recht komen, in combinatie met de 99% dekking binnen het sRGB kleurprofiel. Wil je naar een muziekje luisteren tijdens het werk? Geen zorgen, door de ingebouwde luidsprekers heb je geen externe speakers nodig. Daarnaast verstel je de monitor eenvoudig in de hoogte, zodat je altijd op de juiste manier voor het scherm zit. Zo voorkom je nek- en rugklachten tijdens het werken.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0a poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 2.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-c poorten 1
KVM switch
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 57 - 136 m
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 81,72 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 28,29 euro
Energieverbruik actief 35 W
Energieverbruik per 1000h 31 kWh
Energieverbruik per jaar 45,26 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 81,6 cm
Diepte 26 cm
Gewicht 7,9 kg
Hoogte 56,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 909112
Fabrikantcode 34WQ650-W.AEU
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm