LG UltraGear 32GQ850-B
LG UltraGear 32GQ850-B
De LG 32GQ850-B is de ultieme 32inch high-end gaming monitor voor de allersnelste games. De monitor is uniek in zijn klasse dankzij het Nano-IPS paneel, wat je de beste kleurweergave en kleurechtheid levert. Met 1ms reactietijd, variabele refreshrate van 240hz, G-Sync compatible ondersteuning, is d...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-04-2026
Vind de beste deal voor LG UltraGear 32GQ850-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
De LG 32GQ850-B is de ultieme 32inch high-end gaming monitor voor de allersnelste games. De monitor is uniek in zijn klasse dankzij het Nano-IPS paneel, wat je de beste kleurweergave en kleurechtheid levert. Met 1ms reactietijd, variabele refreshrate van 240hz, G-Sync compatible ondersteuning, is dit de snelste 32 inch IPS QHD gaming monitor van dit moment. We kunnen met gerust hart zeggen dat je met deze 32'' QHD Ultragear monitor klaar bent voor next-gen gaming. Bovendien heeft de LG 32GQ850 een van de nieuwste generatie NANO-IPS panelen waarmee de kleurweergave en contrastverhouding beter dan ooit zijn. Het paneel is bovendien geschikt voor hardware kalibratie voor als je het scherm nog meer naar je eigen hand wilt zetten.
Waarom Nano-IPS Advanced True Wide Polarizer de LG 32GQ850 uniek maakt in zijn klasse
Klaar om in maximale settings te spelen
Aansluitingen
  • HDMI 2.1 (2x)
  • USB 3.0 (2X)
  • DisplayPort 1.4 (1x)
  • Koptelefoon (1x)
Standaard meegeleverd
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB 3.0 kabel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 450 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 93,2 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 31,5 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 600, HDR10
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 30,11 euro
Energieverbruik actief 55 W
Energieverbruik per 1000h 33 kWh
Energieverbruik per jaar 48,18 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,3 cm
Curved
Diepte 27,8 cm
Gewicht 8,2 kg
Hoogte 61,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 912705
Fabrikantcode 32GQ850-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm