LG Ergo 38WQ88C-W
LG Ergo 38WQ88C-W
Bewerk je foto's en video's op de hoogste instellingen met de LG Ergo 38WQ88C-W 38 inch curved ultrawide 4K usb C monitor. Door het curved design kromt het scherm zich als het ware om je gezichtsveld heen en heb je een extra goed overzicht van je werk. De ultrawide beeldverhouding geeft je extra sch...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-11-2024
Vind de beste deal voor LG Ergo 38WQ88C-W
Bewerk je foto's en video's op de hoogste instellingen met de LG Ergo 38WQ88C-W 38 inch curved ultrawide 4K usb C monitor. Door het curved design kromt het scherm zich als het ware om je gezichtsveld heen en heb je een extra goed overzicht van je werk. De ultrawide beeldverhouding geeft je extra schermruimte, waardoor je zowel Adobe Premiere Pro als Adobe Lightroom naast elkaar opent. Zo hoef je minder snel te wisselen van tabblad op het 38 inch scherm. De visuele voordelen vind je in de 4K resolutie, HDR10 ondersteuning en 95% dekking binnen het DCI-P3 kleurenprofiel. Door deze combinatie ga je met professionele beeldbewerking aan de slag. De multifunctionele monitorarm geeft je eindeloze opties qua verstelling van het scherm. Zo heb je altijd de juiste zithouding en voorkom je nek- en rugklachten tijdens het werken. Daarnaast organiseer je het bureau met één kabel, via de usb C poort. Deze poort zet data over, verzendt beeldsignalen en laadt apparaten op, met een geleverd vermogen van 90 watt. Zo heb je altijd een volle batterij wanneer je klaar bent met werken.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0a poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 2.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 1600
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 57 - 153 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 110,93 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 1600 pixels
Schermdiagonaal 37,5 inch
Scherpte Wide UXGA
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 31,03 euro
Energieverbruik actief 48 W
Energieverbruik per 1000h 34 kWh
Energieverbruik per jaar 49,64 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 89,5 cm
Curved
Diepte 51,3 cm
Gewicht 11,1 kg
Hoogte 76,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 909113
Fabrikantcode 38WQ88C-W.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm