LG UltraWide 34WQ680-W
LG UltraWide 34WQ680-W
34-inch UltraWide™ FHD(2560 x 1080) IPS-monitor Ergo-standaard (uittrekken/intrekken/zwenken/hellen/kantelen) sRGB 99%(std.) Kleurengamma met VESA DisplayHDR™ 400 USB Type-C™ met 65W stroomvoorziening 3-zijdig vrijwel randloos ontwerp AMD FreeSync™
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-11-2023
Vind de beste deal voor LG UltraWide 34WQ680-W
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
  • 34-inch UltraWide™ FHD(2560 x 1080) IPS-monitor
  • Ergo-standaard (uittrekken/intrekken/zwenken/hellen/kantelen)
  • sRGB 99%(std.) Kleurengamma met VESA DisplayHDR™ 400
  • USB Type-C™ met 65W stroomvoorziening
  • 3-zijdig vrijwel randloos ontwerp
  • AMD FreeSync™
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 100
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 81,72 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, DisplayHDR 600, HDR10
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 29,2 euro
Energieverbruik actief 86 W
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per jaar 46,72 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 81,65 cm
Curved
Diepte 40,51 cm
Gewicht 9,9 kg
Hoogte 62,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 914334
Fabrikantcode 34WQ680-W.AEU
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm