LG 32MN500M
LG 32MN500M
De LG 32MN500M is een 32 inch monitor voor alle dagelijkse taken. Door deze extra schermruimte speel je films in bioscoopformaat af zonder zwarte balken en zie je meer van het speelveld in je games. De 75Hz verversingssnelheid en FreeSync technologie zorgen voor vloeiende bewegende beelden zonder te...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-11-2021
Vind de beste deal voor LG 32MN500M
De LG 32MN500M is een 32 inch monitor voor alle dagelijkse taken. Door deze extra schermruimte speel je films in bioscoopformaat af zonder zwarte balken en zie je meer van het speelveld in je games. De 75Hz verversingssnelheid en FreeSync technologie zorgen voor vloeiende bewegende beelden zonder tearing en stuttering. Aan het werk in sheets of bewerkingsprogramma's? Gebruik dan functies als splitscreen om gemakkelijk met meerdere programma's naast elkaar te werken. Zo verdeel je het beeld op verschillende manieren in meerdere vensters en lees je bijvoorbeeld makkelijk data uit terwijl je een verslag typt.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 1200
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 71 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 25 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 6,63 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 72,9 cm
Diepte 20,9 cm
Gewicht 6,6 kg
Hoogte 51,3 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm