LG UltraGear 27GR93U-B
LG UltraGear 27GR93U-B
De LG UltraGear 27GR93U is een indrukwekkende gamingmonitor die is ontworpen om jouw spelervaring naar een hoger niveau te tillen. Met zijn 27-inch UHD-scherm en een vernieuwingsfrequentie van 144 Hz en 1ms responsetijd, levert deze monitor adembenemend beeld en vloeiende gameplay. Het scherm van...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG UltraGear 27GR93U-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
De LG UltraGear 27GR93U is een indrukwekkende gamingmonitor die is ontworpen om jouw spelervaring naar een hoger niveau te tillen. Met zijn 27-inch UHD-scherm en een vernieuwingsfrequentie van 144 Hz en 1ms responsetijd, levert deze monitor adembenemend beeld en vloeiende gameplay.
Bovendien beschikt de LG UltraGear 27GR93U over HDMI 2.1-connectiviteit. Deze geavanceerde HDMI-standaard biedt hogere bandbreedte en snellere gegevensoverdracht, waardoor de monitor in staat is om 4K-beelden met een vernieuwingsfrequentie van 144 Hz weer te geven op zowel je PC als je Next Gen Console (PS5/Xbox X) Dit betekent dat je kunt genieten van vloeiende gameplay en haarscherpe beelden, zonder enige vertraging.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 50 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,4 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 5,1 cm
Gewicht 6,4 kg
Hoogte 37,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Meerkleurig
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932917
Fabrikantcode 27GR93U-B.AEU
Garantie 2 jaar
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm