LG 29WP60G-B
LG 29WP60G-B
Schermdiagonaal: 29 inch Resolutie: UW-UXGA (2560 x 1080) Schermtype: IPS (In-Plane Switching) Aansluitingen: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB-C De LG 29WP60G-B is een groot en veelzijdige 29-inch Ultra Wide-gamingmonitor met een verversingssnelheid van 75 Hz en 21:9-beeldverhouding voor een goede g...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 10-02-2024
Vind de beste deal voor LG 29WP60G-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Schermdiagonaal: 29 inch Resolutie: UW-UXGA (2560 x 1080) Schermtype: IPS (In-Plane Switching) Aansluitingen: 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB-C
De LG 29WP60G-B is een groot en veelzijdige 29-inch Ultra Wide-gamingmonitor met een verversingssnelheid van 75 Hz en 21:9-beeldverhouding voor een goede gamingervaring. Virtuele objecten worden duidelijk aangegeven en je geniet van vloeiende beelden zonder haperingen of schokken mede dankzij de Dynamic Action Sync-technologie. Creëer een voorsprong en stel je beeldscherm instellingen in op basis van je eigen persoonlijke voorkeur en type spel met de geïntegreerde gamemodus. Verder is de LG 29WP60G-B voorzien van een HDMI-poort en een DisplayPort-aansluiting voor al jouw randapparatuur.
Dit krijg je erbij: 1x adapter, 1x HDMI-kabel
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 68.85 cm / 64.76 cm / 22.48 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 68.85 cm / 31.34 cm / 7.69 cm
Diepte zonder standvoet 7.69 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 4.8 kg
Kleur Zwart-rood
Manufacturer Part Number (MPN) 29WP60G-B.AEU
Verpakkingsinhoud 1x adapter, 1x HDMI-kabel
VESA-standaard 100 x 100 mm
Energieverbruik data
Beeldschermdiagonaal 74 cm (29 inch)
Energie-efficiëntieklasse E
Energieverbruik actief / standby 20.5 W / -
Energieverbruik in uit-stand 0.3 W
Energieverbruik ingeschakeld 20.5 W
EU Color Code Energy Class RGB - 227 6 19
EU-energie-efficientieschaal A++ - E
Fabrikant LG
Generic Energy Class EU 8
Technische eigenschappen
3D nee
Artikelnummer 1691460
Beeldschermdiagonaal (cm) 74 cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 29 inch
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Type apparaat Gaming monitor
Uitvoering
Aansluitingen 1x HDMI, 1x DisplayPort, 1x USB-C
Curved scherm nee
Geïntegreerde microfoon nee
Geïntegreerde USB-hub nee
Geïntegreerde webcam nee
In hoogte verstelbaar nee
Ingebouwde luidsprekers nee
Pivot-functie nee
Touchscreen nee
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 16,7 miljoen
Automatische helderheidsaanpassing nee
Beeldfrequentie 75 Hz
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 74 cm / 29 inch
Beeldverhouding 21:9
Contrastverhouding 1000:1
Dynamische contrastverhouding Mega
Helderheid 250 cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kijkhoek verticaal 178 °
Led-backlight ja
Reactietijd 1 ms
Resolutie Full HD 2560 x 1080
Verticale frequentie 75 Hz