LG 27MK430H-B
LG 27MK430H-B
De LG 27MK430H-B is een 27 inch full hd monitor voor alledaags gebruik, zoals internetten, mailen en teksten schrijven. Door het 27 inch formaat is het scherm ook geschikt voor zakelijke taken, waar je meerdere tabbladen tegelijkertijd op opent. Plaats bijvoorbeeld een data analyse en een Word docum...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-12-2021
Vind de beste deal voor LG 27MK430H-B
Momenteel niet leverbaar
De LG 27MK430H-B is een 27 inch full hd monitor voor alledaags gebruik, zoals internetten, mailen en teksten schrijven. Door het 27 inch formaat is het scherm ook geschikt voor zakelijke taken, waar je meerdere tabbladen tegelijkertijd op opent. Plaats bijvoorbeeld een data analyse en een Word document naast elkaar voor een goede multitasking. Tijd voor ontspanning na een werkdag of vlak voor het slapen? Speel dan een film af op het scherm. Door het IPS paneel zie je vanuit iedere kijkhoek dezelfde scherpe kleuren en beelden, ook wanneer je niet direct voor het scherm zit. Heb je geen ruimte meer op je bureau? Geen zorgen, door de VESA plaat aan de achterkant plaats je deze ook aan de muur met een wandsteun. Zo heb je altijd ruimte voor je monitor.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 93 %
Pixel-dichtheid 81 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 7,92 euro
Energieverbruik actief 25,2 W
Energieverbruik per 1000h 23 kWh
Energieverbruik per jaar 36 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 62,56 cm
Breedte bezel (schermrand) 8 mm
Diepte 20,41 cm
Gewicht 4,6 kg
Hoogte 46,87 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Beeldkwaliteit volgens klanten Goed
Design volgens klanten Neutraal
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 894152
Fabrikantcode 27MK430H-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm