LG UltraGear 49GR85DC-B
LG UltraGear 49GR85DC-B
49" DQHD (5120 x 1440) Curved Display DCI-P3 95% (Typ.) with VESA DisplayHDR™ 1000
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-01-2024
Vind de beste deal voor LG UltraGear 49GR85DC-B
  • 49" DQHD (5120 x 1440) Curved Display
  • DCI-P3 95% (Typ.) with VESA DisplayHDR™ 1000
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel Usb A naar usb B
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 5120 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Super ultrawide (32:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
HDR ondersteuning
Helderheid 1000 cd/m2
Kijkafstand 86 - 231 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 108,54 ppi
Reactietijd 0,01 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 5120 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 49 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium PRO
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 1000
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 26,28 euro
Energieverbruik actief 90 W
Energieverbruik per 1000h 45 kWh
Energieverbruik per jaar 65,7 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 117 cm
Breedte bezel (schermrand) 2 mm
Curved
Diepte 4,84 cm
Gewicht 14,75 kg
Hoogte 37,31 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Meerkleurig
Materiaal Kunststof, Metaal
Scherm kromming 1000 R
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 928777
Fabrikantcode 49GR85DC-B.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm