LG UltraFine 24MD4KL-B
LG UltraFine 24MD4KL-B
LG 24MD4KL-B. Beeldschermdiagonaal: 60,2 cm (23.7"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 14 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-mon...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-01-2023
Vind de beste deal voor LG UltraFine 24MD4KL-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
LG 24MD4KL-B. Beeldschermdiagonaal: 60,2 cm (23.7"), Resolutie: 3840 x 2160 Pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technologie: LED, Responstijd: 14 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen en verbindingen
Aantal usb 3.1 Female usb-C poort 2
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Contrastverhouding 1200
Helderheid 540 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 185,59 ppi
Reactietijd 14 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 24,63 euro
Energieverbruik actief 34,2 W
Energieverbruik per 1000h 27 kWh
Energieverbruik per jaar 39,42 kWh
Energieverbruik standby 1 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 55,61 cm
Breedte bezel (schermrand) 20 mm
Curved
Diepte 22,99 cm
Gewicht 7 kg
Hoogte 52,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 918245
Fabrikantcode 24MD4KL-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd Thunderbolt 3 kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm