LG UltraFine 27UP650P-W Monitor Wit
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG UltraFine 27UP650P-W Monitor Wit
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
LG 27UP650P-W.AEU
Functies:
Schermdiagonaal: 68 cm / 27 "
Resolutie: 3840 x 2160
Paneeltype: IPS
Beeldverhouding: 16:9
Helderheid (typ.): 400 cd/m²
Contrastverhouding (typ.): 1200:1
Pixelafstand: 0,1554 x 0,1554 mm
Reactietijd: 5 ms (GtG bij sneller)
Kijkhoek (H/V): 178º / 178º
GratisSync
Connectiviteit:
1x DisplayPort 1.4
2x HDMI
1x hoofdtelefoonuitgang
Standaard: kantelen / hoogte / draaien
Luidsprekers: 2x 5 W