LG UltraGear 27GP95RP-B
LG UltraGear 27GP95RP-B
Speel je favoriete games op de hoogste instellingen met de LG UltraGear 27GP95RP-B 27 inch 144Hz 4K HDR gaming monitor. Door de 144 hertz verversingssnelheid en 1 milliseconde reactietijd game je altijd met vloeiende beelden in shooters, race games en andere spellen met intense scènes. Daarnaast mis...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-08-2025
Vind de beste deal voor LG UltraGear 27GP95RP-B
Speel je favoriete games op de hoogste instellingen met de LG UltraGear 27GP95RP-B 27 inch 144Hz 4K HDR gaming monitor. Door de 144 hertz verversingssnelheid en 1 milliseconde reactietijd game je altijd met vloeiende beelden in shooters, race games en andere spellen met intense scènes. Daarnaast mis je geen detail van de graphics door de 4K resolutie en HDR10 ondersteuning. Je ziet beelden bijna 2 keer scherper dan in QHD en bijna 4 keer scherper dan in full hd, waardoor je games bijna tot leven komen. Door de HDR ondersteuning en 98% dekking binnen het DCI-P3 kleurprofiel speel je met heldere en levendige kleuren. Een zee oogt echt marineblauw en op een landschap zie je alle bloemen en bomen nog beter. De monitor ondersteunt FreeSync Premium Pro en G-Sync Compatibility, waardoor je NVIDIA of AMD videokaart altijd gelijk loopt. Zo voorkom je haperingen, vertragingen en ghosting tijdens het gamen. Naast pc gaming is deze monitor ook geschikt voor full hd console gaming. Sluit je PS5 of Xbox Series X|S aan via de hdmi 2.1 poort en speel je games op 120 hertz in 4K.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel Usb A naar usb B
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium PRO, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 600, HDR10
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 65 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 60,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 0,03 mm
Curved
Diepte 29,1 cm
Gewicht 7,4 kg
Hoogte 57,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 932918
Fabrikantcode 27GP95RP-B.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm