LG Ultragear 45GX950A-B.AEU
LG Ultragear 45GX950A-B.AEU
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG Ultragear 45GX950A-B.AEU
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
LG 45GX950A – De Ultieme 5K UltraWide Monitor voor Gaming en Productiviteit
Haarscherpe 5K-resolutie – Waarom is dit zo belangrijk op 45 inch?
Bij een groot schermformaat zoals 45 inch is resolutie van cruciaal belang. Dankzij de 5K UltraWide (5120 x 1440) resolutie profiteer je van:
Dual Mode: Kies tussen haarscherpe 5K of ultrasnelle 330Hz gaming
  • 5K UltraWide (5120 x 1440) @ 165Hz – Ideaal voor gamers die de hoogste resolutie en beeldkwaliteit willen zonder in te leveren op snelheid.
  • 2K UltraWide (2560 x 1440) @ 330Hz – Voor competitieve gamers die ultieme vloeiendheid en reactiesnelheid nodig hebben in snelle e-sports games.
Bliksemsnelle DisplayPort 2.1 – Klaar voor de toekomst
Met DisplayPort 2.1 profiteer je van:
  • Hogere bandbreedte – Ondersteunt hogere resoluties en refresh rates zonder kwaliteitsverlies.
  • Minimale input-lag – Essentieel voor e-sports en snelle gaming.
Conclusie: De ultieme monitor voor elke situatie
Ervaar het beste van beide werelden – haarscherpe 5K of razendsnelle 330Hz gaming – met de LG 45GX950A!