LG Ergo 27UK580-B
LG Ergo 27UK580-B
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-01-2023
Vind de beste deal voor LG Ergo 27UK580-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Uitgebreide aansluitingsmogelijkheden en verstelopties
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0a poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 98 %
Pixel-dichtheid 163,18 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 21,9 euro
Energieverbruik actief 36 W
Energieverbruik per 1000h 24 kWh
Energieverbruik per jaar 35,04 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 62,31 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 45,8 cm
Gewicht 9 kg
Hoogte 62,12 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 905596
Fabrikantcode 27UK580-B.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm