LG 27QP88DP-BS
LG 27QP88DP-BS
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 27-03-2023
Vind de beste deal voor LG 27QP88DP-BS
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 2.5 mm TS Audio Jack poort 2
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 2
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 2
Aantal usb-aansluitingen 6
Aantal usb-c poorten 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 2.5 mm (TS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 108,97 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 15,18 euro
Energieverbruik actief 26 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 122,71 cm
Curved
Diepte 59 cm
Gewicht 17 kg
Hoogte 61,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 914332
Fabrikantcode 27QP88DP-BS.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm