LG UltraGear 34GN850P-B
LG UltraGear 34GN850P-B
Productbeschrijving De LG 34GN850 is de ultieme 34 inch high-end gaming monitor voor de allersnelste games van 2020. De monitor is uniek in zijn klasse dankzij het Nano-IPS paneel, wat je de beste kleurweergave en kleurechtheid levert. Met 1ms reactietijd, variabele refreshrate van 144hz tot 160hz,...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-04-2026
Vind de beste deal voor LG UltraGear 34GN850P-B
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Productbeschrijving
De LG 34GN850 is de ultieme 34 inch high-end gaming monitor voor de allersnelste games van 2020. De monitor is uniek in zijn klasse dankzij het Nano-IPS paneel, wat je de beste kleurweergave en kleurechtheid levert. Met 1ms reactietijd, variabele refreshrate van 144hz tot 160hz, G-Sync compatible ondersteuning, is dit de snelste 34 inch IPS ultrawide monitor van dit moment. Sterker nog, op vlakken als reactietijd, refreshrate en inputlag, blaast de 34GN850 zo’n beetje alles en iedereen omver. We kunnen met gerust hart zeggen dat je met deze 34'' curved Ultragear monitor klaar bent voor next-gen gaming.
Waarom Nano-IPS de LG 34GN850 uniek maakt in zijn klasse
Klaar om in maximale settings te spelen
Wist je dat...
  • de 34GN850 overclockbaar is naar 160hz via een DisplayPort verbinding?
  • 34 inch een beelddiagonaal heeft van 87 centimeter en je daardoor in sommige games stiekem meer ziet dan je vijand?
  • het scherm kantelbaar- en in hoogte verstelbaar is?
Aansluitingen
  • HDMI (2x)
  • USB 3.0 (2X)
  • DisplayPort 1.4 (1x)
  • Koptelefoon (1x)
Standaard meegeleverd
  • HDMI
  • DisplayPort
  • USB 3.0 kabel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0b poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Soort meegeleverde usb kabel Usb A naar usb B
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 109,68 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium, G-Sync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 160 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 18,69 euro
Energieverbruik actief 72 W
Energieverbruik per 1000h 32 kWh
Energieverbruik per jaar 46,72 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 81,92 cm
Curved
Diepte 10,44 cm
Gewicht 7,6 kg
Hoogte 36,16 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Scherm kromming 1900 R
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 936967
Fabrikantcode 34GN850P-B.AEU
Garantie 2 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm