LG 24BL650CB Monitor
LG 24BL650CB Monitor
De LG 24BL650C is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Door het IPS paneel ervaar je natuurgetrouwe kleuren met een brede kijkhoek. Hierdoor komen kleuren goed uit wanneer je een presentatie aan je collega's laat zien. Je kalibreert de kleuren eenvoudig in het in-screen menu. Een blauw licht f...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 31-03-2021
Vind de beste deal voor LG 24BL650CB Monitor
De LG 24BL650C is een 24 inch monitor voor zakelijk gebruik. Door het IPS paneel ervaar je natuurgetrouwe kleuren met een brede kijkhoek. Hierdoor komen kleuren goed uit wanneer je een presentatie aan je collega's laat zien. Je kalibreert de kleuren eenvoudig in het in-screen menu. Een blauw licht filter en flikkervrije technologie voorkomen vermoeide ogen wanneer je lang achter de computer zit. Met de usb C aansluiting verbind én laad je jouw apparaat. Je draait het scherm naar links of rechts, kantelt hem naar voren of achter, draait hem 90 graden én verstelt hem in hoogte voor een comfortabele zithouding. Dankzij het vrijwel randloze design is deze monitor zeer geschikt voor een twee schermen set-up. Dit zorgt voor extra schermruimte, wat de productiviteit verhoogt.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 94 ppi
Reactietijd 5 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Mat
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 17,4 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 4,62 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 4,5 mm
Diepte 24 cm
Gewicht 5,3 kg
Hoogte 51 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Zakelijk
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm