LG UltraWide 29WQ600-W 29" FHD Monitor
De LG 29WQ600-W.AEU is de ideale ultrawide monitor waarbij je heel veel scherm krijgt in een compacte behuizing! Het 21:9 scherm maakt het mogelijk dat je moeiteloos twee vensters of meer naast elkaar geopend kan gebruiken. In vergelijking met een standaard 24 inch monitor, heb je 33% meer schermopp...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-05-2026
Vind de beste deal voor LG UltraWide 29WQ600-W 29" FHD Monitor
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
De LG 29WQ600-W.AEU is de ideale ultrawide monitor waarbij je heel veel scherm krijgt in een compacte behuizing! Het 21:9 scherm maakt het mogelijk dat je moeiteloos twee vensters of meer naast elkaar geopend kan gebruiken. In vergelijking met een standaard 24 inch monitor, heb je 33% meer schermoppervlakte om te gebruiken! Dankzij ingebouwde speakers is het volgen van een college of bekijken van een filmpje op Netflix ook zonder koptelefoon mogelijk. Je kan de 29WQ600-W.AEU prima gebruiken in ruimtes met veel daglicht dankzij het IPS-paneel: deze levert je bovengemiddelde kleurweergave en kijkhoeken. Het paneel dekt 99% van het sRGB kleurenprofiel, wat ervoor zorgt dat de kleuren op het scherm nog meer overeenkomen met de praktijk.
Waarom een ultrawide van LG?
Inmiddels zijn er talloze ultrawide monitoren te vinden. LG speelt hierin als marktleider een bijzondere rol. Zo maakt LG haar eigen panelen, maar is het ook een pionier op gebied van ultrawide oplossingen. Als specialist levert LG ook software mee waarmee je jouw ultrawide scherm precies kan indelen zoals jij wilt. Daarnaast is elke ultrawide monitor van LG uitgerust met duurzame materialen, in een stijlvol vormgegeven design. De 29WQ600-W.AEU is uitgerust met een 100Hz paneel, 5ms responstijd en FreeSync, waardoor het scherm gebruikt kan worden voor casual pc- en console gaming.
Aansluitingen
  • HDMI
  • USB-C
  • Koptelefoonaansluiting
Standaard meegeleverd
  • Stroomkabel
  • HDMI kabel
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0a poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 2.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 1
Aantal usb-c poorten 1
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Usb-C
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte <17 miljoen kleuren (<8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 95,81 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 29 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 20,08 euro
Energieverbruik actief 22 W
Energieverbruik per 1000h 22 kWh
Energieverbruik per jaar 32,12 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 68,8 cm
Curved
Diepte 22,3 cm
Gewicht 4,5 kg
Hoogte 40,6 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Wit
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 909111
Fabrikantcode 29WQ600-W.AEU
Garantie 3 jaar
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm