LG 27GR83Q-B - 27
LG 27GR83Q-B - 27
Geniet van vloeiendere, levendigere kleuren en graphics op de UltraGear 27GR83Q-B Gaming monitor van LG. Deze 27" Gaming monitor heeft een hoge 2K Ultra HD resolutie (2560 x 1440), een DisplayHDR 400 standaard en een verversingssnelheid tot 240 Hz. Kies uit verschillende modi, waaronder Gamer, FPS...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor LG 27GR83Q-B - 27
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Geniet van vloeiendere, levendigere kleuren en graphics op de UltraGear 27GR83Q-B Gaming monitor van LG. Deze 27" Gaming monitor heeft een hoge 2K Ultra HD resolutie (2560 x 1440), een DisplayHDR 400 standaard en een verversingssnelheid tot 240 Hz. Kies uit verschillende modi, waaronder Gamer, FPS of RTS om de weergave-instellingen te optimaliseren voor de best mogelijke weergave. De UltraGear 27GR83Q-B is verder voorzien van HDMI en een Display Port aansluiting.
Aansluitingsmogelijkheden
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 240 Hz