LG UltraGear 27G411A-B – 27 inch Full HD Gaming Monitor – IPS – 144Hz – 5ms De LG UltraGear 27G411A-B is de perfecte keuze voor gamers die op zoek zijn naar een betrouwbare, snelle en kleurrijke monitor. Met een royale 27 inch schermdiagonaal en een scherpe Full HD-resolutie (1920x1080) geniet je va...
LG UltraGear 27G411A-B – 27 inch Full HD Gaming Monitor – IPS – 144Hz – 5ms
De LG UltraGear 27G411A-B is de perfecte keuze voor gamers die op zoek zijn naar een betrouwbare, snelle en kleurrijke monitor. Met een royale 27 inch schermdiagonaal en een scherpe Full HD-resolutie (1920x1080) geniet je van heldere, scherpe beelden waarin details goed zichtbaar zijn.
Dankzij het IPS-paneel biedt deze monitor levensechte kleuren en brede kijkhoeken, zodat je vanuit vrijwel elke positie een uitstekend beeld hebt. De verversingssnelheid van 144Hz zorgt voor vloeiende animaties en minder beeldvervorming tijdens snelle acties, terwijl de reactietijd van 5 ms zorgt voor een goede balans tussen snelheid en beeldkwaliteit.
Met de LG UltraGear 27G411A-B haal je een veelzijdige gaming monitor in huis die prestaties en comfort combineert. Perfect om je games naar een hoger niveau te tillen zonder in te leveren op beeldkwaliteit.
| Aantal HDMI 2.1 poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.1 |
| Type aansluiting | HDMI |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 144 Hz |
| Scherm responstijd | 5 milliseconde |
| Type sync | G-Sync compatibleFreeSync |
| EAN | 8806096567449 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 13.8 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 611.5 x 38.5 x 357.8 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.15 cm |
| Product gewicht | 3.80 kg |
| Product hoogte | 45.24 cm |
| Product lengte | 22 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | GamingDagelijks gebruikKantoor |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Zonder luidsprekers |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Krijgsman 1, 1186 DM Amstelveen |
| Fabrikant Naam | LG Electronics |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1500:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 250 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | sRGB |
| sRGB | Minder dan 99% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806096567449 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2025 |
| Kleur | - |
| Merk | LG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 27G411A-B |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | UniverseelNederlandsEngels |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 428 mm |
| Verpakking hoogte | 145 mm |
| Verpakking lengte | 685 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5348 g |
| Verpakkingsinhoud | Adapter - HDMI Kabel |