LG 24MP60G
LG 24MP60G
De LG24MP60G is een 24 inch full hd monitor waarop je al je dagelijkse taken en werkzaamheden uitvoert. Neem de juiste kijkhoek aan of voorkom reflecties door het scherm op de juiste stand te kantelen. Zo heb je altijd de juiste kijkafstand tot het scherm en werk je met scherpe beelden. Door het IPS...
Extra informatie
Product merk: LG
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-02-2022
Vind de beste deal voor LG 24MP60G
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De LG24MP60G is een 24 inch full hd monitor waarop je al je dagelijkse taken en werkzaamheden uitvoert. Neem de juiste kijkhoek aan of voorkom reflecties door het scherm op de juiste stand te kantelen. Zo heb je altijd de juiste kijkafstand tot het scherm en werk je met scherpe beelden. Door het IPS paneel heb je vanuit iedere kijkhoek dezelfde scherpe beelden. Handig voor wanneer je samen met iemand anders een film kijkt, die niet recht voor het scherm zit. Moet je toevallig een keer overwerken? Geen zorgen, schakel de blauw licht filter in en voorkom vermoeide ogen, hoofdpijn en slaapproblemen wanneer je wat langer door moet.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 m
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 72 %
Pixel-dichtheid 92 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energieverbruik actief 16 W
Energieverbruik per 1000h 17 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Diepte 21,1 cm
Gewicht 3,3 kg
Hoogte 41,4 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 885181
Fabrikantcode 24MP60G-B.AEU
Garantie 2 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk LG
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm