AOC CU34G2/BK
AOC CU34G2/BK
Ga helemaal op in je favoriete games met de AOC CU34G2/BK UltraWide gaming monitor. Door de 21:9 beeldverhouding en het 34 inch scherm zie je meer van het speelveld. Je betaalt hier niet voor met pixels, want dit grote scherm heeft een resolutie van 3440x1440. Het curved scherm buigt zich om je gezi...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-02-2023
Vind de beste deal voor AOC CU34G2/BK
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Ga helemaal op in je favoriete games met de AOC CU34G2/BK UltraWide gaming monitor. Door de 21:9 beeldverhouding en het 34 inch scherm zie je meer van het speelveld. Je betaalt hier niet voor met pixels, want dit grote scherm heeft een resolutie van 3440x1440. Het curved scherm buigt zich om je gezichtsveld heen, waardoor je midden in je game zit. De CU34G2/BK ververst 100 keer per seconde, waardoor je gamet met vloeiend beeld. Door de reactietijd van 1ms heb je geen last van ghosting. Stel FreeSync in om de verversingssnelheid af te stemmen op het aantal fps dat je videokaart produceert. Je kantelt, draait en verstelt de monitor in hoogte voor een fijne zithouding tijdens het gamen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 109,7 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 55 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 14,56 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,83 cm
Breedte bezel (schermrand) 4 mm
Diepte 23,74 cm
Gewicht 8 kg
Hoogte 36,75 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm