AOC 25G3ZM/BK
AOC 25G3ZM/BK
Pak online de leiding met de AOC 25G3ZM/BK 25 inch full hd 240Hz gaming monitor. Door de 240 hertz verversingssnelheid en 0,5 ms reactietijd is deze monitor geschikt voor e-sporters en de meest fanatieke gamers. Beelden bewegen levensecht over je scherm en geven je een uniek voordeel over je tegenst...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor AOC 25G3ZM/BK
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Momenteel niet leverbaar
Pak online de leiding met de AOC 25G3ZM/BK 25 inch full hd 240Hz gaming monitor. Door de 240 hertz verversingssnelheid en 0,5 ms reactietijd is deze monitor geschikt voor e-sporters en de meest fanatieke gamers. Beelden bewegen levensecht over je scherm en geven je een uniek voordeel over je tegenstanders. Ben je meer een console gamer? Geen zorgen, via de hdmi 2.0 poorten sluit je een PlayStation 5 of Xbox Series X|S aan en game je op 120 hertz in full hd. Heb je een AMD videokaart? Dan voorkomt FreeSync Premium screen tearing en compenseert het lage framerates. Verstel het scherm in hoogte voor een fijne zithouding. Daarnaast zorgt de combinatie van de 100% sRGB dekking, 92% DCI-P3 dekking en 300 nits helderheid voor kleurrijke beelden, zelfs in fel verlichte ruimtes. Wanneer je aan een game marathon begint, verstel de monitor dan in de hoogte of kantel en draai deze naar wens. Zo zit je ergonomisch verantwoord voor het scherm en voorkom je nek- en rugklachten na het gamen.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000,01
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 100 %
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 25 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 16,43 euro
Energieverbruik actief 25 W
Energieverbruik per 1000h 18 kWh
Energieverbruik per jaar 26,28 kWh
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 55,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 25,9 cm
Gewicht 4,24 kg
Hoogte 50,3 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 916237
Fabrikantcode 25G3ZM/BK
Garantie 3 jaar
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm