AOC CQ32G3SU/BK
AOC CQ32G3SU/BK
Ga online de strijd aan met de AOC CQ32G3SU/BK 32 inch QHD curved 165Hz monitor. Je speelt zelfs de meest veeleisende games vloeiend door de 165 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd. Gebruik je een AMD of NVIDIA videokaart voor scherpere beelden? Geen zorgen, de monitor bevat zowel FreeSync...
Extra informatie
Product merk: AOC
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-08-2022
Vind de beste deal voor AOC CQ32G3SU/BK
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Ga online de strijd aan met de AOC CQ32G3SU/BK 32 inch QHD curved 165Hz monitor. Je speelt zelfs de meest veeleisende games vloeiend door de 165 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd. Gebruik je een AMD of NVIDIA videokaart voor scherpere beelden? Geen zorgen, de monitor bevat zowel FreeSync 2 als G-Sync Compatible software. Hiermee synchroniseer je de videokaart met de monitor en voorkom je haperingen tijdens het gamen. Je ervaart films en games 2 keer scherper dan in full hd door de QHD resolutie. Zo komen de details in je games, zoals de scheuren in een kerkermuur, nog mooier naar voren. Door het curved design kromt het scherm zich als het ware om je gezichtsveld heen. Hierdoor lijkt het net alsof je midden in de actie zit en ervaar je je games nog intenser. Begin je aan een game marathon? Verstel het scherm dan in de hoogte voor de juiste zithouding. Zo voorkom je nek- en rugklachten na het gamen.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (4:3)
Bluelight filter
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 101,85 %
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync 2, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energieverbruik actief 52 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 70,1 cm
Diepte 34 cm
Gewicht 8,15 kg
Hoogte 58,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Artikelnummer 891014
Fabrikantcode CQ32G3SU/BK
Garantie 3 jaar
Garantietype Carry-in-garantie
Merk AOC
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
DisplayPort kabel meegeleverd
HDMI kabel meegeleverd
USB-C kabel meegeleverd
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm