AOC CU34G2X/BK
AOC CU34G2X/BK
Ga helemaal op in je favoriete games met de AOC CU34G2X/BK UltraWide gaming monitor. De CU34G2/BK ververst 144 keer per seconde, waardoor je gamet met zeer vloeiend beeld. Door de 21:9 beeldverhouding en het 34 inch scherm zie je meer van het speelveld. Je betaalt hier niet voor met pixels, want dit...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-09-2025
Vind de beste deal voor AOC CU34G2X/BK
Ga helemaal op in je favoriete games met de AOC CU34G2X/BK UltraWide gaming monitor. De CU34G2/BK ververst 144 keer per seconde, waardoor je gamet met zeer vloeiend beeld. Door de 21:9 beeldverhouding en het 34 inch scherm zie je meer van het speelveld. Je betaalt hier niet voor met pixels, want dit grote scherm heeft een resolutie van 3440x1440. Door de reactietijd van 1ms heb je geen last van ghosting. Het curved scherm buigt zich om je gezichtsveld heen, waardoor je midden in je game zit. Stel FreeSync in om de verversingssnelheid af te stemmen op het aantal fps dat je videokaart produceert. Je kantelt, draait en verstelt de monitor in hoogte voor een fijne zithouding tijdens het gamen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 4
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 109,7 ppi
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 67 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 17,73 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,83 cm
Breedte bezel (schermrand) 4 mm
Diepte 23,74 cm
Gewicht 8,1 kg
Hoogte 52,82 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm