Laagste prijs bekijken?
Samsung Professional QHD monitor A60A
X
Ervaar onzichtbare details. Wanneer u naar uw favoriete film kijkt of aan het nieuwste project werkt, kunt u profiteren van een nieuw nauwkeurigheidsniveau tot 1,7 keer de pixeldichtheid van Full HD. QHD biedt dus meer ruimte voor multitasking of voor het weergeven van mooie video's en foto's.
Ervaar onzichtbare details. Wanneer u naar uw favoriete film kijkt of aan het nieuwste project werkt, kunt u profiteren van een nieuw nauwkeurigheidsniveau tot 1,7 keer de pixeldichtheid van Full HD. QHD biedt dus meer ruimte voor multitasking of voor het weergeven van mooie video's en foto's.
| DisplayPort | 1 |
| DVI | |
| HDMI | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| Thunderbolt | Geen |
| USB-hub | |
| VGA | Geen |
| Wandmontage | Niet VESA-compatible |
| Beeldscherm verversing snelheid | 75 Hz |
| Reactietijd | 5 ms |
| Energieverbruik actief | 32 Watt |
| Energieverbruik in stand-by | 0,5 W |
| Curved |
| Draaibaar scherm | |
| In hoogte verstelbaar | |
| Ingebouwde speakers | |
| Kantelbaar | |
| Schermgrootte | 32 inch |
| Schermresolutie | 2560 x 1440 pixels |
| Touchscreen | |
| Type paneel | VA |
| Verpakkingsinhoud | HDMI-kabel, netspanningskabel |
| Contrastverhouding | 3000:1 |
| Kijkhoek | 178 graden |
| EAN | 8806090952647 |
| MPN | LS32A600NWUXEN |
| Producttaal | Universeel |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 800mm |
| Verpakking hoogte | 171mm |
| Verpakking lengte | 511mm |
| Gewicht | 9 g |