Samsung ViewFinity LS34C652UAUXEN
Bewerk foto's en video's in Adobe programma's op de Samsung ViewFinity LS34C652UAUXEN 34 inch curved ultrawide WQHD monitor. Je gebruikt meerdere vensters naast elkaar door het ultrawide formaat. Zo werk je gemakkelijk in meerdere programma's tegelijk. De ultrawide QHD resolutie is bijna 2 keer zo s...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung ViewFinity LS34C652UAUXEN
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Momenteel niet leverbaar
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Bewerk foto's en video's in Adobe programma's op de Samsung ViewFinity LS34C652UAUXEN 34 inch curved ultrawide WQHD monitor. Je gebruikt meerdere vensters naast elkaar door het ultrawide formaat. Zo werk je gemakkelijk in meerdere programma's tegelijk. De ultrawide QHD resolutie is bijna 2 keer zo scherp als full hd, waardoor je meer details ziet. Dit komt bijvoorbeeld van pas bij grafische bewerking. Ook zien kleuren er levendig uit door de HDR10 ondersteuning. Maak je lange dagen achter je monitor? Verstel hem dan in de hoogte of kantel hem naar wens. Zo stel je de beste zithouding voor jou in. Verder heeft deze ViewFinity een curved beeldscherm. Kijk je bijvoorbeeld een film of bewerk je video's, dan ga je hier beter in op door de buiging in het scherm.
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal Displayport 1.4 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal Thunderbolt 3 USB-C poorten Geen
Aantal Thunderbolt 4 USB-C poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) 3
Aantal USB 3.1 poorten Geen
Aantal USB-C poorten 1
Aantal VGA poorten Geen
HDMI versie HDMI 2.0HDMI 2.0bHDMI 2.1HDMI 1.4
Micro DisplayPort Geen
Micro HDMI Geen
Type aansluiting USB-CUSB 3.0DisplayPortNetwerkaansluiting (RJ45)HDMI
USB-C vermogen 90 Watt
USB-C voeding
Beeldscherm
Beeldschermresolutie 3440 x 1440
Beeldverhouding 21:09
Curved
Schermgrootte 34 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 100 Hz
Scherm responstijd 5 milliseconde
Type sync FreeSync
EAN
EAN 8806094974751
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 32 W
Waarde energielabel G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 806.6 x 125 x 369.4 mm
Kabelmanagement
Product breedte 806.60 cm
Product gewicht 8000 kg
Product hoogte 561.50 cm
Product lengte 241 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Draagbaar
Draaibaar scherm
Gebruiker segment KantoorDagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Monitor opties Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam
Smart
Type smart besturingssysteem Geen besturingssysteem
VESA maat VESA 100mm x 100mm
Informatie over de fabrikant
Elektronisch adres fabrikant https://www.samsung.com/nl/support/contact/
Fabrikant Adres Evert van de Beekstraat 310, 1118 CX Schiphol
Fabrikant Naam Samsung Electronics Benelux B.V.
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 3000:1
HDR
Helderheid 350
Kijkhoek 178
sRGB Meer dan 100%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
CE markering Zichtbaar
EAN 8806094974751
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 34
Kleur -
Merk Samsung
MPN (Manufacturer Part Number) LS34C652UAUXEN
Reparatie type Carry-in
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Overige kenmerken
Inclusief monitor voet
Taal handleiding FransNederlandsDuitsEngels
Productveiligheid
Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU Bekijk gegevens
Verpakking
Verpakking breedte 900 mm
Verpakking hoogte 210 mm
Verpakking lengte 470 mm