Samsung Ls24c310eauxen - 24 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Ips-paneel Flat
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 08-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Ls24c310eauxen - 24 Inch 1920 X 1080 (full Hd) Ips-paneel Flat
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
De monitor van Samsung heeft een schermdiagonaal van 24-inch en heeft daarmee een groot scherm, maar is tegelijkertijd compact genoeg om op je bureau te zetten. Dankzij de Full HD-resolutie zijn beelden mooi scherp. Het IPS-paneel zorgt voor goede kleurweergaves en uitstekende kijkhoeken. Het scherm is niet alleen goed voor de thuiswerkers, maar ook voor de gamers. Met een refreshrate van 75Hz en ondersteuning van FreeSync is gamen een fijne ervaring op de monitor.
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 1.4 poorten 1
DisplayPort Geen
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort 1
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 75 Hz
FreeSync
G-Sync
Scherm responstijd 5 milliseconde
EAN
EAN 8806094769197
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 15 W
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 539.5 x 41.2 x 322.8 mm
Curved
Product breedte 539.50 cm
Product gewicht 2800 kg
Product hoogte 422.80 cm
Product lengte 217.40 cm
Goed om te weten
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 24 Inch
Screen technologie IPS
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Samsung LS24C310EAU - 24
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer Monitoren dagelijks gebruik
Merk Samsung
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Video aansluitingen HDMI 1.4, VGA
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Helderheid 250
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094769197
Fabrieksgarantie termijn 1 jaar
Merk Samsung
Taal handleiding Nederlands
Verpakking breedte 607 mm
Verpakking hoogte 380 mm
Verpakking lengte 147 mm