Samsung Odyssey G3 LS24AG300NRXEN - 24
Samsung S24AG300NR. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het produ...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 06-06-2024
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G3 LS24AG300NRXEN - 24
Samsung S24AG300NR. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LED, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten 1
Aantal HDMI 2.0 poorten Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 144 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 1 milliseconde
Splitscreen
EAN
EAN 8806094665772
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.3
Vermogen 17 W
Waarde energielabel nieuw 2021 E
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 544 x 91.9 x 333.2 mm
Curved
Kabelmanagement
Product breedte 544 cm
Product gewicht 4100 g
Product hoogte 498.4 cm
Product lengte 234.1 cm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 24 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor Stroomkabel Gebruikershandleiding
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer Gaming monitoren
Opties Blauw licht filter, Ergonomisch
Schermgrootte 24 inch (61 cm)
Verversingssnelheid 144 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 3000:1
HDR
Kijkhoek 178
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094665772
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2023
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakking breedte 636 mm
Verpakking hoogte 213 mm
Verpakking lengte 454 mm