Samsung Odyssey G65 LS32BG650EUXEN
Samsung Odyssey Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LED, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. I ngebouwde luidsprekers. Ingebouwde USB-hub. VESA-mont...
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G65 LS32BG650EUXEN
Momenteel niet leverbaar
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Samsung Odyssey
Beeldschermdiagonaal: 81,3 cm (32"),
Resolutie: 2560 x 1440 Pixels,
HD type: Quad HD,
Display technologie: LED,
Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9,
Kijkhoek, horizontaal: 178°,
Kijkhoek, verticaal: 178°. I
ngebouwde luidsprekers.
Ingebouwde USB-hub.
VESA-montage,
In hoogte verstelbaar.
Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 2
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 92 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync 2
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 600
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 27,38 euro
Energieverbruik actief 30 W
Energieverbruik per 1000h 30 kWh
Energieverbruik per jaar 43,8 kWh
Energieverbruik standby 5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 60,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 31,1 cm
Gewicht 7,4 kg
Hoogte 71,3 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 918589
Fabrikantcode LS32BG650EUXEN
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm