Geniet van haarscherpe graphics tijdens het gamen met de Samsung Odyssey G7 LS28BG700EPXEN 4K 28 inch 144Hz gaming monitor. Door de combinatie van de 144 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd ervaar je vloeiende bewegingen tijdens het gamen. Zo is deze monitor ook geschikt voor competitieve g...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Geniet van haarscherpe graphics tijdens het gamen met de Samsung Odyssey G7 LS28BG700EPXEN 4K 28 inch 144Hz gaming monitor. Door de combinatie van de 144 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd ervaar je vloeiende bewegingen tijdens het gamen. Zo is deze monitor ook geschikt voor competitieve gaming in shooters en andere snelle genres, zoals race games. Door de hdmi 2.1 poort ga je met deze Odyssey gaming monitor ook aan de slag met next gen console gaming in 4K of full hd op 120 hertz. Sluit je Xbox Series X of PlayStation 5 aan en geniet ook op je console van een razendsnelle gameplay. Door de 4K resolutie, DisplayHDR 600 ondersteuning en het DCI-P3 kleurenprofiel komen je graphics goed tot hun recht. Skylines, graslanden en andere omgevingen zie je zo extra gedetailleerd. Vergeet niet de AMD FreeSync Premium Pro technologie aan te zetten wanneer je met een AMD videokaart speelt. Hiermee voorkom je haperingen en vertragingen, ook wanneer je in HDR speelt. Heb je een NVIDIA videokaart? Geen zorgen, deze monitor is ook G-Sync Compatible. Ga je aan een marathon beginnen? Kantel, draai of verstel de monitor dan in de hoogte voor de juiste ergonomische zithouding. Zo zit je niet alleen comfortabel, maar voorkom je ook nek- en rugklachten. Klaar met gamen? Schakel dan gemakkelijk over op je favoriete series door de Smart Hub. Binnen een paar seconden schakel je van het slagveld in Call of Duty naar een romantische comedy.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.1 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 3
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 48 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 157 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 28 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR DisplayHDR 400
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 19,27 euro
Energieverbruik actief 27 W
Energieverbruik per 1000h 33 kWh
Energieverbruik per jaar 48,18 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 57,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Curved
Diepte 24,5 cm
Gewicht 7 kg
Hoogte 63,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 922642
Fabrikantcode LS28BG700EPXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel
Standaard niet meegeleverd HDMI kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm