Samsung LS32DM702UUXEN Smart M7
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LS32DM702UUXEN Smart M7
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Belangrijkste kenmerken van de Samsung Smart M5 LS32DM502EUXEN
Deze smart monitor is voorzien van een verversingssnelheid van 60Hz. Deze verversingssnelheid is wat je gemiddeld op een monitor ziet.
Een 32 inch formaat biedt veel ruimte dan een 27 inch scherm zodat je nog beter in jouw entertainment zit. De ingebouwde luidsprekers zorgen ervoor dat je geen speakers hoeft aan te sluiten. Het besturingssysteem van deze monitor is Tizen.