Samsung LU32J590UQUXEN Monitor
Samsung LU32J590UQUXEN Monitor
Bekijk 4K films en werk aan je grafische projecten op de 32 inch Samsung LU32J590. Dankzij de Ultra HD resolutie beschik je over een scherp beeld en mis je geen detail van je digitale ontwerp. Door de resolutie heb je ook 4 keer zoveel ruimte als op een Full HD scherm. Daardoor kun je makkelijker al...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LU32J590UQUXEN Monitor
Topprijzen voor merk producten
Bekijk 4K films en werk aan je grafische projecten op de 32 inch Samsung LU32J590. Dankzij de Ultra HD resolutie beschik je over een scherp beeld en mis je geen detail van je digitale ontwerp. Door de resolutie heb je ook 4 keer zoveel ruimte als op een Full HD scherm. Daardoor kun je makkelijker al je vensters kwijt als je werkt in Photoshop. Door de maat wordt de tekst niet te klein en toch haarscherp weergegeven. Dankzij het blauwlichtfilter krijg je minder snel last van vermoeide ogen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in 4K, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal HDMI poorten 2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 270 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 99 %
Pixel-dichtheid 138 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 47 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 12,43 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 73 cm
Breedte bezel (schermrand) 11 mm
Diepte 25 cm
Gewicht 6,3 kg
Hoogte 53,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Meerkleurig, Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm