Laagste prijs bekijken?
Samsung Galaxy Tab A11 - 8.7 Inch 128 Gb Grijs Wifi + 4g (lte)
X
Op zoek naar een compacte en betaalbare tablet voor dagelijks gebruik? De Samsung Galaxy Tab A11 is jouw betrouwbare metgezel voor onderweg én thuis. Met zijn heldere 8.7 inch scherm, 90 Hz verversingssnelheid en krachtige octa-core processor biedt deze tablet alles wat je nodig hebt voor streamen,...
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Topprijzen voor merk producten
Achteraf betalen mogelijk
Op zoek naar een compacte en betaalbare tablet voor dagelijks gebruik? De Samsung Galaxy Tab A11 is jouw betrouwbare metgezel voor onderweg én thuis. Met zijn heldere 8.7 inch scherm, 90 Hz verversingssnelheid en krachtige octa-core processor biedt deze tablet alles wat je nodig hebt voor streamen, browsen, gamen of studeren. Dankzij het lichte en slanke ontwerp neem je hem overal makkelijk mee naartoe. Of je nu video’s kijkt op de bank of notities maakt in de trein: de Tab A11 is er klaar voor.
Het toestel is uitgerust met 64 GB opslag (uitbreidbaar met microSD), een 5.100 mAh batterij en ondersteuning voor maximaal 15W opladen. Met 4 GB RAM en de energiezuinige MediaTek Helio G99-chipset is multitasken geen probleem. En dankzij het moderne ontwerp en de fijne afwerking ligt hij prettig in de hand. Kortom: een slimme keuze voor wie zoekt naar een goede tablet zonder poespas.
Belangrijkste kenmerken:
In de doos:
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 5100 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 8 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 8 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | 4G |
| Type input/output | 3.5 mm jack |
| WIFI | Ja, 802.11gJa, 802.11nJa, 802.11ac (WiFi 5)Ja, 802.11b |
| Beeldschermresolutie | 1340 x 800 |
| Scherm afmetingen | 8.7 in |
| Type scherm | TFT |
| EAN | 8806097744443 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner | |
| IP-certificering | IP52 (stofbescherming en drupdicht Type 2) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 78 maanden na introductiedatum |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Geluidsweergave | Stereo |
| Kleur | Grey |
| Verpakking breedte | 133 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 234 mm |
| Verpakkingsgewicht | 456 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Extern geheugenslot | Y |
| Maximum card capaciteit | 2 TB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 15 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 10 W |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | D |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
| RAM geheugen | 8 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8806097744443 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Samsung |
| Model | Samsung Galaxy Tab A11 4G LTE-TDD & LTE-FDD 128 GB 22,1 cm (8.7") 8 GB Wi-Fi 5 (802.11ac) Grijs |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SM-X135FZAEEUB |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Slate Mobiele tablet Grijs |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | Android 13 |