Samsung LS27CM500EUXEN Smart Monitor M5
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 23-08-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS27CM500EUXEN Smart Monitor M5
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 82 ppi
Reactietijd 0,04 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 18,1 euro
Energieverbruik actief 50 W
Energieverbruik per 1000h 31 kWh
Energieverbruik per jaar 45,26 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 4,18 cm
Gewicht 5 kg
Hoogte 36,8 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 931996
Fabrikantcode LS27CM500EUXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm