Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXEN
Speel je online multiplayer games vloeiend met de Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXEN 27 inch 165Hz full hd gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 165 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt AMD FreeSync ervoor d...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXEN
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Speel je online multiplayer games vloeiend met de Samsung Odyssey G3 LS27AG320NUXEN 27 inch 165Hz full hd gaming monitor. Door de verversingssnelheid van 165 hertz en reactietijd van 1ms speel je zelfs de meest veeleisende games vloeiend af. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt AMD FreeSync ervoor dat de verversingssnelheden van je videokaart en de monitor gelijklopen. Zo voorkom je haperingen tijdens het gamen. Ga je beginnen aan een game marathon? Verstel de monitor dan in de hoogte voor een ergonomische zithouding en voorkom nek- en rugklachten. Kantel de monitor 90 graden en schakel portretmodus in voor bijvoorbeeld arcade games. Zo stel je deze Samsung gaming monitor voor ieder gaming genre in. Ben je meer een console gamer? Geen punt, verbind je PlayStation 5, Xbox Series X|S of andere hdmi console met de monitor en speel je games op 120Hz in full hd. Zo heb je ook via je console een voordeel ten opzichte van je tegenstanders.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRRRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 48 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 81 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 165 Hz
Energieverbruik
Energieklasse E
Energiekosten per jaar 11,1 euro
Energieverbruik actief 19 W
Energieverbruik per 1000h 19 kWh
Energieverbruik per jaar 27,74 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 52,1 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm